Ceník

Ceník

Naše firma Sibiřské dřevo s.r.o. nabízí velký sortiment výrobku ze sibiřského modřínu.

Ceník dřevěných trámů a hranolů

Prodej dřevěných trámů.

Naše firma Sibiřské dřevo s.r.o. nabízí modřínové latě, trámy na pergolu, střešní trámy a dřevěné latě na plot ze sibiřského modřínu. Na Váši objednávku dokážeme vyrobit nejenom dřevěné trámy na pergolu , dřevěné hranoly a modřínové trámy různých rozměrů a druhu, ale taky takové výrobky jako terasová prkna, podlahová prkna, obkladová prkna, trámy 10 x 10 a dřevěné fošny atd.

Ke stažení:

Ceník na dřevěné trámy a hranoly.pdf

Ceník na střešní trámy, dřevěné latě na plot.pdf
VOP nákupu modřínových trámů a latí ze sibiřského modřínu.pdf

Taky jsme schopni dovézt materiál pro stavby domů a jiných větších objektů.
Navíc, většinu našeho sortimentu si můžete prohlédnout u nás na skladě na adrese Náchodská 3035, 193 00, Praha 20 Horní Počerníce.
Zákazník má možnost si vybrat z několika typu kvalit materiálu: Prima, A, AB.

Všechna prkna, hranolky a hranoly se dělí podle účelu použití na obkladové a stavební materiály. Dřevěné nosné a pomocné konstrukce mají celou řadu technologických a užitných předností, a proto mohou směle konkurovat i profilovanému ocelovému plechu. Příkladem, který dokládá, že dřevo je při stavbě domu nenahraditelné, jsou třeba podkladové rošty.

Na stavbu nízkopodlažního dřevěného domu jsou hranoly ze sibiřského modřínu považovány za jeden z nejlepších materiálů. Mají čtvercový nebo obdélníkový průřez a jsou k dispozici v různých rozměrech. Jejich použití urychluje a zjednodušuje výstavbu a snižuje celkové náklady. Sesedání je na minimální úrovni, mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a dlouhou životnost.
Kromě toho jsou tyto hranoly neobvykle pevné a odolné vůči hnilobě. V modřínovém dřevě se neusídlí ani hmyz ani mikroorganismy. Není náhodou, že z modřínu se stavěly domy i kostelíky. Mnohé z těchto staveb nám svojí krásou působí radost do dnešních dnů. Cena tohoto řeziva je ovšem vyšší než u hranolů například z borovice nebo smrku.

Prodejce, který dováží zboží ze dřeva přes hranici, musí na prodejně mít certifikát. Název tohoto certifikátu je fytosanitární. Prodejce nesmí prodávat dřevo bez tohoto dokladu. Na žádost zákazníka prodejce musí ukázat certifikát. V případě, že na prodejně nemají certifikát, znamená, že může jít o podvod. Místo sibiřského modřínu často nabízejí evropské dřevo (př. slezský modřín).

arrow-bottom VZOR.Certifikát původu sibiřského modřínu