Dřevěné latě,Dřevěné latě,Dřevěné latě,Dřevěné latě,

Dřevěné latě,

trámky a podkladní hranoly ze sibiřského modřinu.

Dřevěné latě,

trámky a podkladní hranoly ze sibiřského modřinu.

Dřevěné latě,

trámky a podkladní hranoly ze sibiřského modřinu.

Dřevěné latě,

trámky a podkladní hranoly ze sibiřského modřinu.

Kancelář, Výroba a Sklady

sibmodrin@seznam.cz
Prosíme zákazníky, aby v e-mailových dotazech uváděli svá tel. čísla.


ul. Náchodská 3035, 193 00
Praha 20, Horní Počernice


+420 602 772 682


IČ: 242 92 206
DIČ: CZ 242 92 206

Po – Pá
9:00 – 18:00 ( Sklad )
9:00 – 17:30 ( Výdej zboží ze skladu )
9:00 – 17:00 ( Fakturace a Pokladna)
13:00 – 14:00 ( Polední přestávka)


Bus čislo
303, 354, 344, 398, 304 – zastávka SychrovPro lepší orientaci – naše kancelář se nachází asi cca 7 km od metro B Černý Most směrem ven z Prahy.

Trámky, latě a hranoly

Hraněné podlouhlé dřevěné výrobky, které mají stranu větší, než 100 mm jsou hranoly, pokud je průřez menší, latě nebo trámky. Trámky se při zátěži chovají stejně jako hranoly, jsou ale tenčí, takže se používají na jednodušší konstrukce. Strany mohou být stejné nebo se mohou lišit, ale šířka nesmí být více než dvojnásobná v porovnání s tloušťkou. V každém případě má tento druh výrobku dobrou schopnost nést zatížení a ve stavebnictví je používán jako konstrukční materiál.

V průběhu více než desetiletí jsme optimalizovali výrobu a stali se jedním z předních výrobců v ČR. A to vše díky poctivé a usilovné práci a profesionálnímu vyřizování vašich objednávek ve sjednaných termínech. Vysoká kvalita naší práce byla dosažena odpovědným a odborným přístupem našich spolupracovníků, vynikající kvalitou dřeva a moderními výrobními technologiemi. Vážíme si všech našich zákazníků ať již jednotlivých stavbařů nebo velkých stavebních firem. Naše společnost je vždy ochotna navázat spolupráci a budovat oboustranně výhodné vztahy. Objednané zboží si můžete vyzvednout v našem skladu nebo si u nás objednat dopravu, která dodá objednávku na místo určení. Naše výrobky ze sibiřského modřínu mají na trhu nejlepší ceny.

Společnost Sibiřské dřevo se zabývá výrobou a malo- i velkoobchodem řezivem ze sibiřského modřínu. Tento univerzální stavební materiál je velmi žádaný na vnitřní obklady i na obložení fasád. Má mnoho užitečných vlastností, dlouhou dobu životnosti a také nádherný vzhled. Naše řezivo odpovídá vysokým standardům třídění, kvality a trvanlivosti. Sibirske drevo dodává potřebný materiál na všechny druhy staveb – palubky, podlahová a terasová prkna, imitace trámů, blockhaus, latě, parkety, masivní prkna a další, to vše si můžete u nás koupit na rekonstrukci bytu nebo stavbu domu. Rozsáhlý sortiment výrobků ze dřeva různých druhů a rozměrů vyhoví požadavkům každého zákazníka.

U nás, v Sibiřském dřevu, Vám kdykoliv kvalifikovaně a bezplatně poradíme, zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat dřevo, které zútulní a zkrášlí váš dům nebo byt.

Prodáváme dřevěné hranoly 10×10 na pergolu a trámky.

Máme skladem i na objednávku latě a hranoly: stavební hranoly 10×10, hranoly 120×120 ze sibiřského modřínu.